Bursa Vidanjör Hizmeti

Kanal & Gider & Kanalizasyon Açma ve Temizleme

 

Fındıkoğulları Alt Yapı Vidanjör, bu ihtiyaç doğrultusunda 25 yılı aşkın süredir atıksuların vidanjörler ile çekilerek, bursada merkezi atıksu arıtma tesislerine taşınması konusunda hizmet vermektedir. Bunun yanısıra vidanjör kiralama hizmetleri de, farklı periyorlar için hizmet konularımız arasında yer almaktadır.

Geçen süreç içerisinde, faaliyet alanlarımız da müşterilerimiz ihtiyaçları doğrultusunda genişlemiş, kombine kanal açma ve temizleme araçları ile güçlendirilen araç parkı ile atıksu ve yağmursuyu altyapı sistemlerinin bakım-onarım ve temizliği, arıtma tesisi havuz temizliği, teknik temizlik, yüzey yıkama vb. işler de hizmet yelpazesine eklenmiştir.

Yürürlükteki kanun ve yönetmelikler çerçevesinde, güçlü araç parkımızla ve deneyimli personelimiz ile haftanın her günü ve günün her saati hizmete hazırız.

7/24 Acil Destek Hattımızdan Bize Kesintisiz Ulaşın!

Etiketler : Bursa Vidanjör Hizmeti, Osmangazi Vidanjör Hizmeti, Nilüfer Vidanjör Hizmeti, Yıldırım Vidanjör Hizmeti, Fındıkoğulları Vidanjör Hizmeti,Bursa Vidanjör, Osmangazi Vidanjör, Nilüfer Vidanjör, Yıldırım Vidanjör, Fındıkoğulları Vidanjör, Bursa Vidanjör Hizmetleri,Bursa Vidanjör Hizmetleri, Osmangazi Vidanjör Hizmetleri, Nilüfer Vidanjör Hizmetleri, Yıldırım Vidanjör Hizmetleri, Fındıkoğulları Vidanjör Hizmetleri

  • Fındıkoğulları Altyapı
  • Bursa ve çevre iller ve ilçeleri
  • İnşaat, Sağlık, Gıda, Hizmet, Turizm, Tesis, Konaklama
  • Projeye Bağlı Değişkenlik Göstermektedir.
  • › Kanalizasyon, Kazı, Tamir ve Yenileme › Harfiyat › Her Türlü İlaçlama › Dezenfekte › İnşaat › Sıhhi Tesisat › Tadilat › İzolasyon › Teknik Temizlik
  • Bursa Kanal Görüntüleme ve Gider Açma
  • Kanalizasyon & Vidanjör, Kuyu ve Kanal Temizleme